رنگ نما جوتن

رنگ نما جوتن رنگ نما جوتن دارای پوششی مقاوم است. این رنگ یکنواختی که استفاده از سنگ در نما ایجاد می کند را ندارد و با ایجاد بافتی پرتقالی جذابیت و زیبایی بصری خاصی را ایجاد می کند.

رنگ نما جوتن

رنگ های نما جوتن آکریلیک بوده و بر پایه آب هستند. از آنجایی که این رنگ ها بر پایه آب هستند برای رقیق شدن نیاز به استفاده از حلال‌های شیمیایی ندارند. عدم استفاده از حلال های شیمیایی باعث می‌شود که این رنگ بدون بو باشد. علاوه بر بدون بو بودن عدم استفاده از حلال های شیمیایی باعث می‌شود تا رنگ های نما هیچ گونه ضرری برای محیط زیست نداشته باشند.

رنگ های نما علاوه بر این که به عنوان لایه نهایی و تزئینی استفاده می شوند تا حدودی عایق حرارتی نیز هستند. این محصول بر روی انواع سطوح سیمانی، پنل های گچی، گچ، سیمان و چوبی قابل اجرا است. این رنگ دارای دوام و مقاومت بسیار بالایی بوده و از این جهت انتخابی بسیار مناسب برای استفاده در مناطق پر تردد و شلوغ مانند برج ها، مدارس، مراکز تجاری، ساختمان های اداری و مسکونی و بیمارستان ها است.

پرنگ های جوتن از پوشش دهی بسیار بالایی برخوردار هستند و ترک های موجود بر سطح را به خوبی پوشش می دهد. رنگ های جوتن دارای خاصیت آنتی استاتیک هستند، این ویژگی باعث می‌شود تا سطح گرد و غبار را به خود جذب نکند و درنتیجه با گذشت زمان رنگ همچنان تازه و نو به نظر بیاید. این محصول به طور 100 درصد قابل شستشو بوده و به راحتی تمیز می شود. رنگ های جوتن ضد قارچ هستند.

رنگ نما جوتن

مزایای استفاده از رنگ های نما جوتن

رنگ های جوتن علاوه بر جلوه بصری چشم نوازی که ایجاد می کنند دارای مزایای قابل توجهی نیز هستند، از جمله

1- فاقد بو هستند

2- عایق حرارتی مناسبی هستند.

3- انعطاف پذیری بسیار بالا

4- پوشش دهی بالا

5- مقاوم در برابر رطوبت

6- طیف رنگی بسیار گسترده

7- برخورداری از خاصیت آنتی استاتیک

8- سازگاری با هر نوع شرایط آب و هوایی

9- اجرای سریع و آسان

10- بدون سرب و سازگار با محیط زیست

11- مقاوم در برابر اشعه خورشید

با توجه به ویژگی های گفته شده رنگ جوتن با تمام شرایط آب و هوایی ایران سازگار بوده و هم در شمال و هم در جنوب کشور به راختی قابل استفاده است. استفاده از این رنگ ها از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است. این رنگ ها به دلیل مقاومت بالایی که دارند از ماندگاری طولانی مدتی برخوردار هستند و باعث جلوگیری از هزینه مجدد برای ترمیم نقاشی می شوند.

شرایط اعمال رنگ نما جوتن

هنگام اجرای این رنگ سطح را باید از هرگونه آلودگی و چربی و گرد وغبار پاک کرد. در صورت وجود خرابی در دیوار یا ترک باید آنها را برطرف کرد. باید زیر کاری صاف و یکدست ایجاد کرد. برای چسبندگی بهتر رنگ بر روی سطح بهتر است از پرایمرهای مخصوص جوتن استفاده کنیم. بعد از استفاده از پرایمر اجازه دهیم تا کامل خشک شود و با توجه به دستورالعمل نوشته شده بر روی ظرف رنگ آن را اجرا کنیم.

برای خرید رنگ های نما جوتن با قیمتی مناسب با کارشناسان فروش بازرگانی رادین در ارتباط باشید.

رنگ نما جوتن

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما