قیمت لاک سنگ الوان

قیمت لاک سنگ مخصوص سنگ و آجر الوان لاک مخصوص سنگ الوان یک محصول دکوراتیو است که باعث براقیت سطح می شود. این محصول علاوه بر ایجاد براقیت در سطح مورد استفاده،یک لایه  حفاظتی نیز در برابر عوامل جوی برای این سطوح ایجاد می کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت لاک سنگ مخصوص سنگ و آجر الوان

لاک سنگ از ﭼﺴﺒﻨﺪﮔﯽ بالایی ﺑﻪ ﺳﻄﻮح ﺳﻨﮕﯽ و آجری برخوردار است. این محصول علاوه بر سنگ  بتن قابلیت اعمال بر روی چوب و آهن چه در داخل و چه در خارج ساختمان را دارد و به هیچ عنوان با گذشت زمان و قرار گرفتن در معرض عوامل جوی از جمله نور خورشید خاصیت خود را از دست نمی دهد. این محصول بین مواد سنگ و آجردنفوذ کرده ، و مانع از وارد شدن آسیب به سنگ و آجر در گذر زمان می شود. ﺣﻔﻆ ﺑﺮاﻗﯿﺖ سطح  در ﺑﺮاﺑﺮ ﻧﻮر ﻣﺎوراﺑﻨﻔﺶ ﺧﻮرﺷﯿﺪ و ﻣﻘﺎوﻣﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ در ﺑﺮاﺑﺮ ﺷﺴﺘﺸﻮ و ﺳﺎﯾﺶ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪه اﺳﺖ ﺑﻪ ﻃﻮر وﺳﯿﻌﯽ در ﺻﻨﻌﺖ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن سازی مورد استفاده قرار بگیرد. این لاک علاوه بر ایجاد براقیت در سطوح مورد استفاده، نقش حفاظتی نیز در برابرتغییرات آب و هوایی  برای این سطوح ایفا می کند، عدم زرد گرایی و چسبدگی عالی از دیگر ویژگی های این محصول است.

برخی ویژگی های لاک سنگ الوان

1- چسبندگی بالا به سطح

2- ماندگاری بالا و بدون رنگ

3- مقاوم در برابر تغییرات جوی

4- قابلیت استفاده بر روی سطوح داخلی و خارجی

5- نفوذ در سطح سنگ و آجر و تقویت در برابر عوامل جوی

6- ضد آب و ضد غبار کردن سطح و جلوگیری از رشد آلاینده ها و کپک ها

7- سنگ های نمای ساختمان هایی که از لاک بر روی آن ها استفاده شده است، شوره نمی زنند.

این محصول با استفاده از قلم مو، غلتک، دستگاههای پاشش با هوا ( اسپری ) و بدون هوا ( ایرلس اسپری ) بر روی سطح قابل اجرا است. زمان خشک شدن سطحی 30 دقیقه و حداکثر یک ساعت و زمان خشک شدن عمقی حداکثر سه ساعت است.

برای تهیه این محصول با کارشناسان فروش بازرگانی رادین در ارتباط باشید.

ارتباط با کارشناس فروش خانم مهندس مشهدیعلی

09129687673

021-66095900

 

 

قیمت لاک سنگ الوان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما