قیمت بتونه سنگی دو کیلویی هافمن

قیمت بتونه سنگی دو کیلویی هافمن بتونه سنگی دو کیلویی هافمن بر پایه رزین پلی استر غیر اشباع بوده  و با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می شود و دارای سنباده خوری بسیار عالی بوده و پرکنندگی بالایی داشته و بسیار انعطاف پذیر است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت بتونه سنگی دو کیلویی هافمن

بتونه سنگی هافمن بسیار نرم است که این ویژگی سبب می شود تا این محصول بعد از استفاده بر روی سطح مورد نظر به مرور زمان ترک نخورد. از این محصول برای پر کردن، هم تراز کردن و موج گیری منافذ موجود بر روی سطوح فلزی، چوبی، سنگی و… میتوان استفاده کرد. از دیگر ویژگی های بارز این محصول مینوان به سرعت بالای خشک شدن آن اشاره کرد. انعطاف پذیری بالا، مقاومت بالا و سنباده خوری عالی از دیگر ویژگی های بارز این محصول است. از این محصول میتوان به عنوان یک لایه مقاوم بر روی فلز یا سطح مورد نظر نجایی استفاده کرد. از آنجایی که این بتونه چسبندگی بسیار بالایی به سطح مورد استفاده داشته و مقاومت بالایی نسبت به شرایط جوی و انبساط و انقباض سطوح فلزی دارد گزینه ای مناسب برای بتونه کاری درب و پنحره های فلزی است.

ویژگی های بتونه سنگی هافمن:

۱- بتونه سنگی یک محصول دو جزئی است.

۲- ایجاد پوششی کامل و یکدست بر روی سطح مورد استفاده و عدم نیاز بع آستر کشی

۳- قابلیت استفاده بر روی سطوح فلزی، سنگی و چوبی، آهنی، فایبر گلاس و…

۴- قدرت پوشانتدگی بالا

۵- انعطاف پذیری عالی

۶- سرعت خشک شوندگی عالی

۷- مقاومت و ماندگاری عالی، سنباده خوری عالی و کشش بسیار خوب

بازرگانی رادین با داشتن سال ها تجربه در زمینه رنگ ئو رزین شرایطی را فراهم کرده است تا شما مشتریان عزیز بتونه های سنگ هافمن را در انواع بسته بندی های موجود با پایین ترین و به قیمت بسیار پایین بدون مراجعه حضوری و در اسرع وقت تهیه نمایید.

ارتباط با کارشناس فروش خانم مهندس مشهدیعلی: ۰۹۱۲۹۶۸۷۶۷۳

قیمت بتونه سنگی دو کیلویی هافمن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما