خرید و قیمت رنگ پودری

خرید و قیمت رنگ پودری رنگ های پودری الکترواستاتیک به صورت جامد بوده و دارای ذرات بسیار ریزی هستند. این رنگ ها دارای بار مغناطیسی هستند.

خرید و قیمت رنگ پودری

رنگ های پودری به دلیل داشتن بار مغناطیسی، بعد از پاشش یکپارچه بر روی سطح می نشینند و باعث ایجاد سطحی صاف و یکدست می شوند. بعد از پاشش رنگ بر روی سطح، سطح رنگ شده برای پخت در کوره های حرارتی قرار می گیرد. به دلیل استفاده از کوره برای پخت، این رنگ ها بر روی سطوح فلزی استفاده می شوند. ه دلیل چسبندگی بالایی که از پخت این رنگ ها حاصل می شود، این رنگ ها در برابر ضربه و خراش بسیار مقاوم تر بوده و سطح مورد استفاده دیگر ریزش رنگ یا پریدگی را نخواهد داشت.

به دلیل عدم تغییر رنگ، رنگ های پودری برای استفاده بر روی بدنه اتومبیل ها، هواپیماها، موشک ها و وسیله هایی فلزی که در معرض تابش اشعه خورشید و یا شرایط محیطی مانند برف و باران و یخ زدگی قرار دارند، گزینه ای مناسب هستند. این رنگ ها برای رنگ آمیزی مبلمان های اداری و لوازم خانگی مانند یخچال، اجاق گاز، کولر، رادیاتور، شوفاژ و … نیز استفاده می شوند.

ویژگی رنگ های پودری الکترواستاتیک

1- عدم استفاده از حلال های شیمیایی

2- فاقد بو

3- ایجاد لایه ای یکپارچه

4- پوشش دهی بالا

5- مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش

6- مقاوم در برابر مواد شیمیایی و رطوبت

7- دارای تنوع رنگی بسیار بالا

8- اجرای یک لایه رنگ باعث ایجاد خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوبی برای سطح مورد استفاده می شود.

9- سازگار با محیط زیست به دلیل عدم ایجاد گازهای سمی حین استفاده

یکی از دیگر مزیت های رنگ های پودری، خروجی بهینه ای است که این رنگ ها دارند. این رنگ ها به دلیل پاشش به وسیله تفنگ مخصوص مشکلات رنگ های مایع از قبیل چکیدگی و شره کردن رنگ را ندارند، که باعث می شود نتیجه کار سطحی یکدست و جذاب شود.

بازرگانی رادین با داشتن سال ها تجربه در زمینه رنگ و رزین شرایطی را فراهم کرده است تا بتوانید بهترین برندهای رنگ های پودری با مناسب ترین قیمت را به راحتی و در ایرع وقت تهیه نمایید. برای تهیه رنگ های پودری الکترو استاتیک با کارشناسان فروش بازرگانی رادین در ارتباط باشید.

خرید و قیمت رنگ پودری

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما